Anténa DAB+ pro rádia s USB a systémem Android

Kód: 1004
10 hodnocení
999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Aktivní anténa DAB+ pro android rádia umožňuje odběr digtálních stanic rádia. Postupně nahrazuje příjem analogových vln AM a FM. Umožňuje kvalitnější poslech stanic včetně dalších výhod, jako je zobrazení log stanic nebo fotografií přehrávaných skupine nebo moderátorů. Funguje bez připojení k internetu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní anténa DAB+ pro android rádia umožňuje odběr digtálních stanic rádia. Postupně nahrazuje příjem analogových vln AM a FM. Umožňuje kvalitnější poslech stanic včetně dalších výhod, jako je zobrazení log stanic nebo fotografií přehrávaných hudobních skupin nebo moderátorů. Funguje bez připojení k internetu.

Spolupracuje s autorádii se systémem Android, která mají USB vstup. Rádia mohou mít předinstalovanou aplikaci nebo je potřeba ji stáhnout z obchodu Play.

Montáž vyžaduje trochu zručnosti nebo doporučujeme kontaktovat servis. Samotnou anténu je potřeba instalovat na sklo automobilu z vnitřní strany tak, že jedna část bude nalepená na kovovém sloupku (je potřeba odstranit barvu před nalepením měděné části) a druhá část na skle. Následně schováme kabel do sloupku a zapojíme do adaptéru, který instalujeme do USB vstupu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto antény
Název: Anténa DAB+ pro rádia s USB a systémem Android
Barva: Černá
Pracovní teplota: -20 ℃ ~ + 70 ℃
Napájení: 5V přes USB port
Frekvenční rozsah: 174-240MHz
Oddělení kanálů: 55 dB
Rozdíl kanálů: +/- 3dB
Vstupní impedance: 50 Ohm
Délka kabelu antény: 300 cm
Váha: 0,15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: