Balanční a masážní podložka - kopule

Kód: 1343
99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení

Nabízíme inovativní balanční podložky čočky na cvičení kopule 2ks, které jsou ideální pro rehabilitaci pohybového aparátu, kondici a rovnováhu. Tyto senzomotorické podložky mají speciální kónické hroty, které stimulují smyslové receptory a zlepšují krevní oběh. Pomáhají při korekci vad držení těla a posilují svaly, což vede k lepší koordinaci, flexibilitě a rozsahu pohybu. Balanční podložky čočky jsou vyrobeny z materiálu, který je zdravotně nezávadný a snadno se udržuje v čistotě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Specifikace balanční podložky čočky na cvičení kopule:

Průměr: 16 cm
Výška kopule: 8 cm
Nosnost: 150 kg
Barvá: růžová,
Balení: 2 ks


Balanční podložky čočky jsou vhodné pro různé aplikace, jako jsou:

- korekce vad držení těla

- posilování svalů

- zlepšení koordinace

- prevence zranění, jako je vyvrtnutí kotníku

- Tyto balanční podložky čočky jsou také skvělým nástrojem pro hry s dětmi a zatraktivnění skupinových aktivit. S jejich pravidelným používáním se zlepšuje celková pohoda a zdraví.

 Senzomotorický poloviční míč je inovativní výrobek určený k rehabilitaci pohybového aparátu, kondice a rovnováhy. Zařízení kombinuje cvičební disk ve tvaru ježka a polštářek navržený tak, aby poskytoval hluboký vjem. Senzomotorický polštářek pomáhá posilovat svaly těla a podporuje správné držení těla. Díky jedinečné kombinaci senzomotorického polštáře a senzomotorického disku také zvyšuje koordinaci, flexibilitu a rozsah pohybu. Tento výrobek je ideální pro osoby, které se zotavují po zranění, a také pro fyzioterapii a fitness trénink. Jeho konstrukce zajišťuje stimulaci několika svalových skupin současně pro dosažení maximálního přínosu. Díky jedinečné kombinaci funkcí je poloviční míč neocenitelným nástrojem pro regeneraci nebo kondiční trénink. Pravidelným používáním se zlepšuje celková pohoda senzomotorického ježka.

  

Zdejme pět cvičení s využitím balančního polštářku kopule:

1 - Stání na jedné noze: Postavte se na balanční polštářek kopule, zvedajíc jednu nohu nahoru. Udržujte rovnováhu na zbývající noze a udržujte rovnováhu po několik sekund před výměnou nohy. Cvičte rovnováhu, stojící na různých částech balančního polštářku.

2 - Dřepy na jedné noze: Postavte se na balanční polštářek kopule a narovnejte jednu nohu dopředu. Udělejte dřep na jedné noze, udržující rovnováhu, a opakujte na druhé noze. Cvičte dřepy na různých částech balančního polštářku.

3 - Skákání: Vytvořte soubor skákacích cvičení na balančním polštářku kopule, skákající z jedné části na druhou, udržující rovnováhu. Zkuste skákat na každé části polštářku, aby se změnil směr a intenzita cvičení.

4 - Sedění: Posaďte se na balanční polštářek kopule, narovnejte záda a nohy na zemi. Udržujte rovnováhu zvedáním jedné nohy nahoru a poté vyměňte nohy. Cvičte rovnováhu na různých částech balančního polštářku.

5 - Zvedání závaží: Použijte balanční polštářek kopule jako platformu pro zdvihání závaží. Vytvořte soubor cvičení, ve kterých zvedáte závaží z různých pozic na polštáři, udržující rovnováhu a stabilitu. Toto cvičení zlepší rovnováhu, sílu a koordinaci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x