FLEX BAND - textilné odporové gumy na cvičení 3 ks

Kód: 1146
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

SADA 3 TEXTILNÍCH ODPOROVÝCH PÁSŮ

Pásy na prosvičování boků vám umožní zavést do vašeho tréninkového plánu zcela nové cviky a také efektivně zpestřit váš trénink. Cvičící pásy jsou ideální nabídkou pro lidi na jakékoli úrovni zapojení, bez ohledu na věk, pohlaví nebo váhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Barva určuje odolnost a zatížení, které konkrétní pás má:

☑️ Fialová - 20-30 kg

☑️ Růžová - 10-20 kg

☑️ Zelená - 1-10 kg

Jsou vyrobeny z měkké pryže potažené nylonovou tkaninou, která nezpůsobuje nepohodlí spojené s oděrkami ani při delším tréninku. Cvičební pomůcky jsou vyrobeny z prodyšných materiálů 100% bezpečných pro pokožku s vysokou elasticitou. Uvnitř byly použity silikonové pásky, které drží pásky na místě - můžete si být jisti, že bude pohodlně držet kolem nohou, aniž by způsoboval podráždění spojené s klouzáním gumy nebo taháním za vlasy.

Odporový pás je perfektní nástroj pro posílení/aktivaci hýždí a boků a pro dynamické zahřátí!

Tréninkové pásy by měly být nezbytností každého fyzicky aktivního člověka. Tyto pomůcky umožňují vést velmi všestranný trénink, nezpůsobují nadměrné namáhání svalů a zároveň minimalizují riziko zranění. Jsou důležitým prvkem vybavení ve fitness klubech a domácích posilovnách.

⭐️Výhody použití flex band⭐️

Umožní vést velmi rozmanitý trénink. Různé délky lze přizpůsobit konkrétnímu cviku. Dobře fungují při silovém, aerobním, vytrvalostním a funkčním tréninku. Díky cvičení s nimi, můžete nejen spalovat nepotřebný tuk, ale také posilovat svaly. Cvičení navíc zlepšuje flexibilitu kloubů a umožňuje upevnit kondici. Jsou skvělé jako modifikace ke stávajícím cvikům. Zároveň vám umožní zařadit do svého tréninkového plánu i několik desítek nových cviků. Často se používají při rehabilitačních hodinách. Jsou perfektní jak při hodinách v klubu, tak při venkovním tréninku.

Rozměry a zátěžové parametry:

☑️MÁTOVÁ 66x8x02cm Lehká 1-10kg

☑️ RŮŽOVÁ 74x8x0,2 cm Střední 10-20 kg

☑️ FIALOVÁ 84x8x0,2cm Těžká 20-30kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.