FLEX BAND - textilné odporové gumy na cvičení 3 ks

Kód: 1146
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení

SADA 3 TEXTILNÍCH ODPOROVÝCH PÁSŮ

Pásy na prosvičování boků vám umožní zavést do vašeho tréninkového plánu zcela nové cviky a také efektivně zpestřit váš trénink. Cvičící pásy jsou ideální nabídkou pro lidi na jakékoli úrovni zapojení, bez ohledu na věk, pohlaví nebo váhu.

Výrobek patří do série:

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Barva určuje odolnost a zatížení, které konkrétní pás má:

☑️ Fialová - 20-30 kg

☑️ Růžová - 10-20 kg

☑️ Zelená - 1-10 kg

Jsou vyrobeny z měkké pryže potažené nylonovou tkaninou, která nezpůsobuje nepohodlí spojené s oděrkami ani při delším tréninku. Cvičební pomůcky jsou vyrobeny z prodyšných materiálů 100% bezpečných pro pokožku s vysokou elasticitou. Uvnitř byly použity silikonové pásky, které drží pásky na místě - můžete si být jisti, že bude pohodlně držet kolem nohou, aniž by způsoboval podráždění spojené s klouzáním gumy nebo taháním za vlasy.

Odporový pás je perfektní nástroj pro posílení/aktivaci hýždí a boků a pro dynamické zahřátí!

Tréninkové pásy by měly být nezbytností každého fyzicky aktivního člověka. Tyto pomůcky umožňují vést velmi všestranný trénink, nezpůsobují nadměrné namáhání svalů a zároveň minimalizují riziko zranění. Jsou důležitým prvkem vybavení ve fitness klubech a domácích posilovnách.

⭐️Výhody použití flex band⭐️

Umožní vést velmi rozmanitý trénink. Různé délky lze přizpůsobit konkrétnímu cviku. Dobře fungují při silovém, aerobním, vytrvalostním a funkčním tréninku. Díky cvičení s nimi, můžete nejen spalovat nepotřebný tuk, ale také posilovat svaly. Cvičení navíc zlepšuje flexibilitu kloubů a umožňuje upevnit kondici. Jsou skvělé jako modifikace ke stávajícím cvikům. Zároveň vám umožní zařadit do svého tréninkového plánu i několik desítek nových cviků. Často se používají při rehabilitačních hodinách. Jsou perfektní jak při hodinách v klubu, tak při venkovním tréninku.

Rozměry a zátěžové parametry:

☑️MÁTOVÁ 66x8x02cm Lehká 1-10kg

☑️ RŮŽOVÁ 74x8x0,2 cm Střední 10-20 kg

☑️ FIALOVÁ 84x8x0,2cm Těžká 20-30kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.