Koncovky na trekové hole 10 kusů

Kód: 1129
99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

☑ KONCOVKY NA TREKOVÉ HOLE 10 kusů.

Vybavení nutné při turistice na tvrdém povrchu (asfalt, beton, chodník), chránící špičku a omezující její oděr. Koncovky také poskytují lepší tlumení nárazů a snižují hluk na tvrdém povrchu a také turistika se stává příjemnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejdůležitějším „doplňkem“ trekových holí nebo Nordic Walking hůlek jsou čepice (hroty) umístěné na špičce hole.

Úkolem čepic (hrotů) je přenést tlačnou sílu na zem pomocí tyčí. Používají se k ochraně špiček našich holí, které se mohou snadno poškodit. Čepice bychom měli nosit na hůlkách prakticky vždy, s výjimkou pláží a těžšího sněhu a určitě ledu. Proto je čepice (hrot) prvkem hokejky, který se nejrychleji opotřebovává (opotřebovává) a vyžaduje systematickou výměnu. Tento model čepice je určen na lesní cesty, polní cesty, ale i na zpevněné cesty (štěrk, škvára). Čím tvrdší povrch, tím větší otěr. Na betonových, dlážděných nebo asfaltových cestách se proto zásuvka velmi rychle opotřebovává. Námi nabízené objímky pasují na prvek hole s hrotem o průměru 10-11 mm.

☑ Materiál:

Vysoce kvalitní TPR pryž se sníženým otěrem, průměr otvoru: 11mm.

☑ ODOLNÉ A TRVANLIVÉ KONCOVKY! K DISPOZICI V ČERNÉ BARVĚ

Vybavení nezbytné pro turistiku, jak při nordic walkingu, tak i na stezkách a horských tůrách. Vyplatí se mít s sebou alespoň jednu sadu a být připraven na různé podmínky.

        

!!! Nabídka je za 10 kusů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.