Krexus EX9160 EMS elektrostimulátor

Kód: 1141
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení

Elektrostimulátor KREXUS je vysoce kvalitní zdravotnický výrobek využívající léčivé vlastnosti elektrického proudu určený pro domácí i profesionální použití - v nemocnicích, rehabilitačních centrech nebo sportovních klubech.

Náš přístroj je moderní, šikovný a mimořádně účinný, díky čemuž je použití samotné elektroléčby doma mimořádně pohodlné a hlavně můžete procedury využívat bez časového omezení, přesně tehdy, kdy to potřebujete, což má významný dopad na pokrok v léčbě.

Výrobek patří do série:

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Svalová elektrostimulace je inovativní, zcela bezpečný způsob boje proti bolesti: svalů, kloubů, fascií. Používá se také jako doplňkový trénink nebo odpočinek po sportovních aktivitách. Princip činnosti přístroje je založen na napodobování impulsů generovaných lidským tělem, které jsou přenášeny pomocí elektrod přes kůži do nervů nebo svalových vláken.

Náš výrobek je šetrný k životnímu prostředí a odpovídá platným předpisům EU – má zdravotní atest CE 2460 a je registrován u Úřadu pro registraci léčivých přípravků a biocidních přípravků.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

- Malé kompaktní pouzdro

- Vysoká kvalita

- 73 léčebných programů rozdělených do částí těla

- 3 režimy stimulace:

    - TENS proudy - terapie bolesti,
    - EMS proudy - posilování svalů,
    - Masáže - EMS relaxační.

- 40 úrovní intenzity (1-60V).

- Individuálně konfigurovatelné programy TENS a EMS

- Dva nezávislé kanály

- Nastavitelná doba ošetření nebo nezávislé dokončení

- Velký LCD displej

- Snadné, intuitivní ovládání

- Funkce zámku klávesnice

- Funkce detekce otevřeného okruhu (automatické nulování).

- Funkce paměti posledního spuštěného programu

- Li-Ion baterie [mAh]: 300

- Vysoký výkon: od 2 mA do 120 mA

- Pohodlné nabíjení pomocí konektoru micro-USB

- Standardní připojení elektrody: kolík 2mm

- Lékařský průkaz - CE 2460

- Zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/ECC.

 

VŠESTRANNÉ POUŽITÍ

Stimulátor KREXUS je masážní stimulátor s dvoukanálovým výstupem TENS a EMS. Má tři základní funkce – TENS (Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation), EMS (Electronic Muscle Stimulation) a MASÁŽ.

Kamera má 3 funkce a až 73 programů:

- TENS - léčba bolesti
- EMS - svalová elektrostimulace
- MASS - relaxační masáž

Od konkurence jej odlišuje nadprůměrný počet programů, ve kterých náš elektrostimulátor pracuje. Díky mnoha možnostem nastavení se vyrovná stacionárním profesionálním elektrostimulačním přístrojům, navíc je zcela bezpečný a velmi snadno ovladatelný. Každý program řídí generované elektrické impulsy, jejich intenzitu, frekvenci a šířku impulsu. Intenzitu každého kanálu lze nastavit nezávisle a použít individuálně pro každou část těla. Elektrický impuls se nejprve přenese do tkáně a poté ovlivňuje přenos vzruchu v nervech a svalových tkáních v jednotlivých částech těla. Princip fungování je založen na napodobování impulsů generovaných lidským tělem, které jsou přenášeny pomocí elektrod přes kůži do nervů nebo svalových vláken.

 

Elektroléčba je skvělý způsob, jak:

- zmírnit bolesti svalů, kloubů, fascií

- uvolnit svalové křeče

- zlepšit krevní oběh

- posílit svalovou kontraktilitu po operaci

- vyživuje poškozené svalové skupiny, např. při rehabilitaci po delší imobilizaci

- pomáhají spalovat tuky

- rozvíjet budování svalů

- podporovat proces hojení

 

REŽIM TENS

V případě bolesti je primárním typem stimulace TENS (transkutánní elektrická nervová stimulace), která poskytuje úlevu a účinně zmírňuje bolest. Denně jej používají fyzioterapeuti, pečovatelé a vrcholoví sportovci po celém světě a jeho účinky jsou klinicky prokázány. Vysokofrekvenční proudy TENS aktivují mechanismy nervového systému tlumící bolest. Elektrické impulsy z elektrod umístěných na kůži nad oblastí bolesti nebo v její blízkosti stimulují nervy, aby blokovaly signály bolesti vysílané do mozku, což způsobí, že bolest zůstane bez povšimnutí. Nízkofrekvenční proudy TENS usnadňují uvolňování endorfinů, přirozených léků proti bolesti.

 

REŽIM EMS

Neuromuskulární elektrostimulace (EMS) je světově uznávaná, neinvazivní, nefarmakologická a osvědčená metoda léčby svalových poranění. Funguje tak, že vysílá elektronické pulzy do svalu, který potřebuje léčbu, což vede k pasivnímu svalovému cvičení. Tato metoda je založena na použití pravoúhlého proudu, který vynalezl John Faraday v roce 1831 a který může přímo ovlivňovat motorické neurony svalů. Systém EMS má nízkou frekvenci, která v kombinaci s obdélníkovou vlnou umožňuje přímou práci na svalové skupiny. Může být použit jako pomůcka sportovců při sportovním tréninku a svalovém rozvoji. Masáž elektrickými impulsy navíc zpevňuje pokožku, podporuje spalování tuků a bojuje proti celulitidě a snižuje otoky nohou.

 

REŽIM MASS

Masážní program uvolňuje svalové napětí a únavu, zlepšuje pohodu a poskytuje hlubokou relaxaci. Skvěle působí při stavech fyzické únavy - po delší sportovní námaze i psychické únavě - po náročném a stresujícím dni v práci.

 

MALÝ VELIKOST = VELKÉ MOŽNOSTI 3v1

Hlavním úkolem elektrostimulátoru je zmírnit symptomatickou, chronickou bolest, léčit zranění a navrátit pacientovi pocit pohodlí. Masážní režim navíc uvolní svalové napětí a únavu, uvolní se a uvolní.

Účinky použití stimulátoru pacient okamžitě pocítí.

Vyberte si režim, který je pro vás ten pravý a vypořádejte se s nepohodlím, které vás provází!

 

PRAKTICKÝ ZÁVĚS

Elektrostimulátor KREXUS má pohodlnou rukojeť, která vám umožní pohodlné připevnění zařízení k opasku nebo jinému kusu oděvu, čímž si uvolníte ruce. Díky háčku se můžete během léčby věnovat jiným činnostem, relaxovat při čtení knihy nebo provádět jednoduché cviky pro posílení účinku. Praktické řešení znamená, že elektrostimulátor nemusíte držet, máte volné ruce a šetříte svůj čas! Zároveň díky rukojeti máte přístroj vždy po ruce!

 

KOMFORT POUŽÍVÁNÍ

Kompaktní velikost vám umožní mít jej vždy s sebou!

Bezdrátový provoz zařízení, nízká hmotnost a pohodlné nabíjení přes USB vám navíc dají svobodu používat jej, ať jste kdekoli. Zařízení si můžete vzít vždy s sebou a v případě potřeby jej rychle dobít pomocí powerbanky, notebooku, zdroje mobilního telefonu nebo jiného zdroje energie.

OBSAH SADY

- ELEKTROSTIMULÁTOR - EX9165
- Sada 4 elektrod 5x5 cm
- Micro-USB kabel
- Sada propojovacích kabelů
- Uživatelský manuál
- Záruční list

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.