Parkovací a couvací kamera

Kód: 0149
14 hodnocení
119 Kč 98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Kvalitní odolná parkovací kamera s diodami na přisvícení v noci. Ideální pomocník při parkování. Snadná montáž. Kvalitní provedení. Možnost připojení na většinu multimediálních zařízení se vstupem cinch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevná couvací a parkovací kamera s nočním viděním pro připojení k navigaci s AV in vstupem cinch RCA. Vodotěsná a nárazuvzdorná konstrukce. CMOS chip s vysokým rozlišením. Snadná instalace.

Obsah balení:

  • 1 x Kamera,
  • 1 x Kovový držák,
  • 2 x Šroubek,
  • 1 x Napájecí kabel,
  • 1 x Propojovací kabel Cinch (6 metrů).

Proč si koupit couvací kameru?
Možná i vy jste se nejednou ocitli v situaci, kdy jste nevěděli kam couváte. Ať už kvůli zamlženým oknům, tmě nebo jiným nepříznivým podmínkám. Díky parkovací kameře se vyhnete tomu, abyste v takových podmínkách způsobili škodu sobě a jiným. Couvací kamery ve světě zachraňují několik životů ročně. Na internetu můžete vidět mnoho videí, jak řidiči ať už pro nepozornost, nebo špatnou viditelnost někoho při couvání srazí. Pokud by měli nainstalovanou couvací kameru, předešli by tomu. Další výhoda je v případech, kdy chcete zaparkovat na těsné místo, nebo na místo, na které dostatečně nevidíte. Pokud nemáte couvací kameru, tak to raději vzdáte, nebo to risknete. Nicméně s nainstalovanou kamerou to nemusíte vzdát a ani riskovat, protože jednoduše a přesně zaparkujete. Couvací kamery se v dnešní době díky jejich cenové dostupnosti stávají jedním z nejvyhledávanějších bezpečnostních prvků k výbavě auta.

Tuningový doplněk - kameru umístíte do zadní části vozidla, např. k SPZ a připojíte k couvacímu světlu - tím docílíte toho, že se kamera sama zapne kdykoliv zařadíte zpátečku. Při aktivaci kamery se automaticky aktivuje obraz na displeji navigace a můžete sledovat dění za vozidlem. To vše barevně, s pomocnými vodícími trajektoriemi v obraze, za jakéhokoliv počasí - v mlze, v noci atd.
I když je instalace velmi snadná, pro jistotu upozorňujeme, že vyžaduje alespoň základní zručnost a znalost práce se šroubovákem.

Kamera je vhodná pro všechny typy navigací a dalších zařízení s LCD obrazovkou se vstupem AV-in Cinch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Couvací a parkovací kamery
Název: Parkovací a couvací kamera
Obrazový senzor: CMOS 1/4" Barevný
Systém: NTSC , PAL
Stupeň krytí: IP 66
Vyrovnání bílé: Auto
Počet LED: 4
Pozorovací úhel: 170 stupňů
Provozní napětí: 12V
Provozní teplota: -20 až +70 °C
Rozlišení: 580 x 480
Elektronická závěrka: 1/60 - 1/10 000s
Výška: 22 mm
Šířka: 22 mm
Délka: 22 mm
Záruka: 2 roky
Váha balení: 0,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: