Sada 4 posilovací gumy pro silový trénink a fitness

Kód: 569
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Sada 4 odporových gum pro silový trénink a fitness.

Gumičky byly navrženy pro silový i kondiční trénink. Jsou určeny jak pro začínající sportovce, tak pro ty, pro které je to každodenní rutina. Budou také použity v procesu rehabilitace. Jsou precizně vyrobeny z pružného a odolného latexu. Každá guma má jiný rozsah odporu.

Výrobek patří do série:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje:

- Žlutá guma: 2-7kg

- Červená guma: 6-10kg

- Černá guma: 12-17kg

- Fialová žvýkačka: 17-26 kg

Cvičení s použitím gumových pásů vám umožní budovat svalovou hmotu a zlepšit sílu a pružnost vašich kloubů. Pravidelný trénink vám umožní vytvarovat si vysněné tělo a spálit nežádoucí tuk.

Gumičky jsou určeny nejen lidem, kteří je chtějí používat pro každodenní trénink, ale i lidem, kteří chtějí pouze spálit přebytečné kilogramy.

 

Aplikace
Zahřát se:

Gumičky jsou ideální na zahřátí. Umožní vám zahřát svaly před samotným tréninkem. Zahřátí např. na černé gumě (odpor 12-17kg) umožní bezproblémový pozdější trénink na mnohem těžších vahách.

Profesionální trénink:

Prezentované gumičky umožní zvýšit efektivitu cvičení přidáním dalšího odporu. Lze je použít při silovém tréninku, poté poslouží jako přídavná zátěž.

Kontrolovat budou i při kondiční přípravě. Přidání i malého odporu během těchto cvičení umožní větší svalové úsilí. Díky tomu můžete spálit více kalorií a zlepšit si kondici.

 

Amatérský výcvik:

Zároveň mohou pomoci lidem, kteří s cvičením teprve začínají. Pomáhat mohou například v přítahech na hrazdě. Umožní vám „snížit“ tělesnou hmotnost a umožní vám začít velmi tvrdě cvičit s přítahy.

 

Režim akce:

Každá pryž má progresivní odpor. To znamená, že čím více ji natáhneme, tím větší odpor bude klást. To znamená, že spolu s budováním svalů si odcvičíte i správnou stabilizaci kloubu.

Tréninkové efekty:

Cvičení na gumičkách vám umožní nejen vypracovat správně osvalenou postavu. Trénink s jejich využitím vám umožní protáhnout svaly a vybudovat správnou kloubní mobilizaci a vytrvalost pohybového aparátu.

 

Špičková kvalita zpracování:

Guma byla vyrobena z nejkvalitnějšího latexového materiálu. Díky takovému a žádnému jinému materiálu nebudou dráždit pokožku a nezpůsobují alergie.

Navíc se vyznačují vysokou odolností proti poškození. Ani jejich velké protažení je nezlomí.

 

Akce se vztahuje na jednu sadu - 4 ks.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.