Smršťovací zahradní hadice s postřikovací pistolí

Kód: 893
Výprodej
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení

Smršťovací zahradní hadice je ideální pomocník pro všechny, kteří se nechtějí namáhat s manipulací s těžkými a dlouhými hadiceni. Můžete použít na zalévání, při umývání automobilu, chodníku, podlahy nebo při hrátkách na zahradě. Hadice se umí natáhnout na téměř trojnásobek své délky. Uváděná délka je po natažení se může mírně lišit. Součástí je postřikovací pistole s více stupnění rozprašování a rychlospojky velikosti 1/2". 

V nabídce jsou 2 barvy a 2 ruzné délky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smršťovací zahradní hadice je ideální pomocník pro všechny, kteří se nechtějí namáhat s manipulací s těžkými a dlouhými hadicemi. Můžete použít na zalévání, při umývání automobilu, chodníku, podlahy nebo při hrátkách na zahradě. Hadice se umí natáhnout na téměř trojnásobek své délky. Uváděná délka je po natažení. Součástí je postřikovací pistole s více stupnění rozprašování a rychlospojky velikosti 1/2". 

V nabídce hadice v modré a zelené barvě. V neroztaženém stavu 4 m nebo 8 m a po roztažení až 11 m nebo až 23 m. Upozornění. Pokud zůstane v hadici voda, může dojít k zamrznutí a následnému poškození hadice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažování
Název: Smršťovací zahradní hadice s postřikovací pistolí
Barva: Modrá a zelená
Délka: 15 a 23 m
Váha: 0,35 a 0,7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.