SUNONE SMART lampa na nehty 18 LED UV 48W USB

Kód: 591
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Značkový přístroj SMART s 18 LED diodami o světelném až výkonu 48 W, má opravdu vše, co potřebujete a požadujete od lampy pro úpravu nehtů hybridní, gelovou nebo akrylgelovou metodou. Tento výrobek vytvrdí téměř každý hybridní lak. Ideální model pro aktivní ženy, které jsou neustále v pohybu a sledují nové trendy v oblasti nehtovém designu.

 • Vytvrzuje většinu typů laků, hybridů, gelů a jiných přípravků na vytvrzování světlem,
 • Velký a čitelný LCD displej,
 • Časovač 30, 60 a 90 sekund,
 • 18 duálních LED s celkovým efektivním výkonem 48 W,
 • Senzor pohybu,
 • Návod ke stažení na stránkách produktu,
 • Ergonomický design na celou dlaň,
 • Dlouhá životnost LED,
 • Bezpečnostní certifikáty CE a Rohs,
 • Snadné použití,
 • Možnost napájení nabíječkou telefonu, notebooku nebo powerbankou,
 • Duální LED technologie s vlnovou délkou 365nm a 405nm,
 • Zajímavá cena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značkový přístroj SMART s 18 LED diodami o světelném až výkonu 48 W, má opravdu vše, co potřebujete a požadujete od lampy pro úpravu nehtů hybridní, gelovou nebo akrylgelovou metodou. Tento výrobek vytvrdí téměř každý hybridní lak. Ideální model pro aktivní ženy, které jsou neustále v pohybu a sledují nové trendy v oblasti nehtovém designu.

Ergonomický tvar, snadné použití a mobilita jsou vlastnosti, které odlišují tuto lampu od mnoha jiných modelů na trhu. S touto lampou můžete provádět stylizace téměř kdekoli a kdykoli chcete. Je to snadné, napájení tohoto skvělého zařízení přes USB konektor zařídí nabíječka telefonu, notebooku nebo powerbanka a je plně připraveno k práci. Pokud chcete lampu, kterou si můžete vzít všude s sebou, je tento model právě pro vás! Velikost zařízení umožňuje vložení celé ruky (dlaně), bez nutnosti samostatného utužování palců. Lampa pojme i nohu.

Objevte zařízení, které bude fungovat při manikúře i pedikúře. Ideální pro všechny, kteří začínají nebo pokračují ve svém dobrodružství s hybridní manikúrou.

Pomocí duální LED technologie spolehlivě a rovnoměrně vytvrzuje světlem tuhnoucí (UV) produkty dostupné na trhu. Ovětlení, které zařízení emituje neunavuje váš zrak. Disponuje energeticky úsporným světelným zdrojem s vysokým výkonem a duální vlnovou délkou 365nm a 405nm. Lampa má 18 LED diod, které dávají celkový maximální výkon 48 Watt. Strategicky umístěné LED diody zajistí správné vytvrzení každého místa na nehtu. Na rozdíl od běžných lamp nevyžaduje výměnu žárovek a je mnohem účinnější. Zařízení má vestavěný USB kabel, který lze připojit k počítači nebo telefonní nabíječce vybavené 5V USB konektorem od 1A do 2A. Napájecí zdroj není součástí lampy.

Lampa má zabudovaný pohybový senzor s funkcí paměti, časovač 30, 60 a 90 sekund a po aktivaci senzoru svítí nepřetržitě 99 sekund. Paměťová funkce v tomto zařízení spočívá v tom, že si lampa pamatuje poslední nastavený čas za předpokladu, že čas klesne na 0 (např. nastavte časovač na 30 sekund, pokud tato doba uplyne, lampa začne odpočítávat 30 sekund po opětovném vložení ruky). Funkce chytrého senzoru funguje v režimech 30s, 60s a 90s. Tato funkce zlepšuje komfort používání lampy v případě produktů se stejnou dobou vytvrzování a ovlivňuje rychlost provozu. Elektronický displej zlepší práci. Na displeji se odpočítává čas do vypnutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o nehty
Název: SUNONE SMART lampa na nehty LED UV 18 LED 48W USB
Barva: Bílá
Počet diod: 18
Maximální výkon: 48 W
Vlnová délka diod: 365nm a 405nm
Rozměry: 18,2 x 16,3 x 7,7 cm
Displej: Ano
Časovač: Ano
Napájení: DC 5V 2 A USB
Váha: 0,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.